do kasy suma: 0,00 zł
Menu
Produkt dnia

Pomysł na stolik kawowy ?

Pomysł na stolik kawowy

Wnętrza ze smakiem, czyli nowoczesny stolik kawowy na pierwszym planie

Salon jest sercem Twoich czterech ścian i powinien być przytulną przestrzenią, w której będziesz się dobrze czuć. Stolik kawowy z kolei, jest centralnym elementem Twojego salonu, łączy rodzinę i przyjaciół podczas rozmów i biesiad. Czym byłby salon bez dopasowanego stolika kawowego? Praktyczne meble są integralną częścią naszego codziennego życia. Stolik kawowy oferuje miejsce na książki, czasopisma i słodycze, przyciąga wzrok sezonowymi dekoracjami lub służy jako miejsce zabaw podczas wieczorów towarzyskich z przyjaciółmi. W zależności od pożądanego stylu i atmosfery, do wyboru jest wiele pięknych stolików kawowych. Możesz wybrać stół z miękkimi krzywiznami lub bardziej męski zestawiony z metalem. W Metal-Concept posiadamy szeroką gamę designerskich stolików kawowych w minimalistycznym klimacie - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 Jaki powinien być idealny stolik kawowy?

Już ustaliliśmy, że stoliki kawowe są praktyczne, niezwykle wszechstronne i przyczyniają się do stworzenia przyjemnego klimatu w salonie. Ale, który stolik spełnia Twoje wymagania jakościowe? Który idealne dopasuje się do wnętrza? Właściwy rozmiar stolika kawowego zawsze zależy od dostępnej przestrzeni i pożądanego miejsca do ewentualnego przechowywania. W dużym salonie, masz nieco więcej swobody w wyborze, stolik nie powinien być zbyt mały, bo zniknie w pokoju. Jeśli jednak przestrzeń w Twoim salonie jest ograniczona, zalecany jest mniejszy model. Optymalny rozmiar stolika kawowego zależy jeszcze od innych czynników. Jeśli jest używany wyłącznie jako miejsce na książki i piloty, wystarczy wysokość od 30 do 60 centymetrów. Jeśli nowoczesny stolik kawowy ma jednocześnie służyć jako stół, dla optymalnego komfortu siedzenia wymagana jest wysokość co najmniej 65 centymetrów. Ponadto, rozmiar stolika okolicznościowego powinien opierać się także na wielkości kanapy. Przy dwuosobowej sofie lepszy będzie mały. Idealny stolik, stanowi około jedną trzecią, maksymalnie połowę, całkowitej długości kanapy . Dzięki temu jest łatwo dostępny z dowolnego miejsca. Jeśli stolik będzie wystawał poza poszczególne nogi sofy i foteli, będzie wydawał się zbyt przytłaczający.

Reprezentacyjny czy nowoczesny, zawsze doceniany

Stolik kawowy może oferować wspaniałe opcje aranżacyjne i estetyczne we wnętrzu. Dzięki niemu przestań może być elegancka, ekskluzywna lub zwyczajnie praktyczna. Okrągłe lub prostokątne stoliki kawowe dla stylu klasycznego, geometryczne dla zaakcentowania projektu, w drewnie, szklane lub z metalu w celu podkreślenia designu. Nasze modele dostosowują się do każdej przestrzeni, bo funkcjonalność i minimalizm zawsze odnajdzie swoje miejsce. Możesz mieć pewność, że stoliki kawowe z Metal-Concept zawsze przyciągną zachwycone spojrzenia. Uważamy, że stolik kawowy jest swego rodzaju wisienką na torcie, tu możesz ustawić kwiaty lub akcenty stylistyczne i przyczynić się do dobrego samopoczucia we własnym domu. Nowoczesne modele stolików kawowych są odważniejsze w projekcie, bawią się szkłem i łączą z metalem albo designerskimi kształtami podstawy, takimi jak koła lub zakrzywione linie. Salon szybko zyskuje młody, świeży akcent. Często nie potrzebujesz więcej niż jednego stolika kawowego, ale stolik okolicznościowy staje się ekscytujący i nowoczesny, gdy zestawisz go w grupy po dwa lub trzy modele. Żadna sofa nie będzie kompletna bez stolika kawowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl